פרובינציאלי-מגאזין לתרבות אורבאנית        

מגאזין תרבות והעיר הגדולה  מנסה ללכוד את סוד הקסם האורבאני על ידי התייחסות הוליסטית אל הכרך הגדול והאהוב שלנו. הכרך הוא עכשווי תמיד, הוא מהיר והוא מכלול, לכן חייבים להתייחס אליו כאל אורגניזם שבו כל חלק משפיע על כל חלק אחר. רק כך ניתן יהיה לחוש באמת את העיר

מדור חיי היום יום

הכתבות >>

מה עושים עם מודעות פוליטית כשהולכים לישון?

"זה כמו משקפיים עם דיפ פוקוס, הכל מקבל משמעויות עד שאין לך יכולת להבדיל בין חשוב לטפל, אני צריכה את חיי חזרה, אני צריכה את הפשטות בחזרה" שולה כוהן חושפת בפני לחגית לוי, מי שהייתה מאהבתה לזמן קצר  ויועצת התכנים שלה, הכל על פוליטיקה ועל הסיבות מדוע היא לא הפכה לסמל מין.

הרטרו הרומנטי ביותר

אם תהיתם לגבי מערומי הגופות שמתגוללים לאחרונה בתל אביב, לגבי העכברים המתרוצצים חופשי או בדבר היעלמותם של בחורות סקסיות מסצנת המועדונים, תדעו שמדובר בתופעה תרבותית חדשה עם ניחוחות גותיים מובהקים.

וגם >>>

תשע שנים לא השגתי סטוץ

עדות מצמררת של צעיר מתוסכל מתוך פרוייקט העדויות החדש של האגודה למלחמה בחרמנות

תרמית באינטרנט

"האינטרנט הופך יותר ויותר לג'ונגל מסוכן, כבר אי אפשר לדעת מי זה מי מאיפה וכו', המצב הכאוטי הזה, בו כל אחד יכול להיות מי שהוא רוצה, חייב להיפסק

בצער בנאלי וביגון חבוט

השאלה שעולה כשאני רואה את מודעות האבל המביטות עלי כשאני עוברת ברחוב, היא למה אני צריכה לדעת את זה, למה כל הרחוב, השכונה והעיר צריכים לדעת את זה?

תשעה בא"ב האלטרנטיבי-יום החורבן

תפיסת שימור חדשה של מסורת ישנה ודגולה. מסורת המבדילה אותנו מכל שאר בני האדם

פרופיל אנושי של המגיבים האינטרנטיים

 זה מכבר נוצר סקטור חדש בישראל, סקטור האנשים שמפרסמים תגובות באתרי החדשות והתוכן הגדולים וגם אלה ששורצים בפורומים וכו'...

לעוד כתבות >>>>

נמצא הגן הגורם להטרוסקסואליות !!!

חדשות מדע:

אמש פרסם המגאזין 'סיינס טודיי' הודעה כי נמצא הגן הגורם להטרוסקסואליות. חוקרים במעבדת 'הוסטר'  באוניברסיטת ברמינגהם, הצליחו לאתר ולמפות את אותו הגן שאחראי למשיכה בין גברים לנשים. את הגן גילו במקרה, כאשר ניסו לבדוק את המערך הגנטי הגורם למחלת הסרטן, על ידי צביעת הגנים בצבע מיוחד שנקרא אלכומרי סקטור. אחד הגנים היה בולט במיוחד בכמות הצבע שספח. לאחר בדיקות מקיפות התברר כי הצבען מכיל סוג מסוים של פרומון שהיה זר לחוקרים. מחקר מקיף העלה את האפשרות כי אותו פרומון קשור במשיכה מינית בין גברים לנשים. בדיקות רבות אימתו את השערות החוקרים, כי זהו פרומון הפועל ביחסים הטרוסקסואלים. אותו פרומון, אחראי על זיהוי בן או בת המין השני. לאחר הזיהוי שולח הגן מיידית אותות למרכז המשיכה הנמצא בגזע  המוח. המחקר הנ"ל משלים את המחקר אשר בדק את מהות המשיכה ההטרוסקסואלית, שבעקבות הצלחתו אותרו וזוהו הגורמים הביולוגים למשיכה בין המינים. אותו מחקר שבדק את המשיכה בין המינים, מיקם את 'גן המשיכה המינית' בגזע המוח ואף זיהה את דרך הפעולה שלו- הגן מפעיל חיישנים המסוגלים לאתר סימטריה. לאחר איתור הסימטריה גורם אותו גן להפרשת פרומונים, הגורמים למשיכה מינית. אם זאת, עד לגילוי הגן להטרוסקסואליות לא ידעו החוקרים לומר מהו אותו מנגנון שמפעיל את מערך המשיכה.

גן זה לא קיים במערך הגנטי של הומוסקסואלים ולסביות, מערך הגנטי שלהם, מכיל רווח, במקום בו ממוקם הגן הנ"ל. החוקרים שפרסמו את מחקרם בגאווה, ציינו במסיבת העיתונאים, כי לא רחוק היום בו נוכל, על ידי שינויים קוסמטיים קלים, לקבוע ולנוות את משיכתנו המינית.

החוקרים של מעבדות 'הוסטר' נכשלו בעבר למצוא את הגן שגורם להומוסקסואליות במחקר מתוקשר היטב שנעשה במימון גורמים נוצריים ויהודיים. לכן הייתה הפתעתם רבה כשהם גילו דווקא את הגן שגורם להטרוסקסואליות.

www.p-files.org