ספרים חדשים מוצעים למכירה

מאת: יובל ירח

 

מיטב ספרי ההדרכה

מדריך הישרדות לבתי כלא בעולם: חשבתם שאם ישבת שלוש שנים ב'מעשיהו' אף אחד לא יכול עליך? ובכן כדאי לדעת, שהסידור שהיה לך עם זגורי באגף 5 ועם הסוהר ג'צה לא יעזרו לך כשתיתקע בתא כלא ברחבי העולם. הידעת שבדרום תאילנד מבוצעת בדיקת רקטום, כבר בקבלה? לכל כלא האפיונים שלו. אל תתנו להם לתפוס אתכם עם המכנסיים למטה! ספר חשוב זה ילמד אותך כיצד להשתייך לקבוצות השולטות, מהו הסלנג המדובר בבתי הכלא המרכזיים בעולם וכיצד להגן על עצמך. כולל נספח מיוחד שילמד אותך כיצד להשתמש בחומרים זמינים לצרכיך האישיים.

העיתונות משבחת:

א. ראובני מהעיתון מ' (השם המלא שמור במערכת כדי למנוע פרסומת סמויה לעיתון): "אחרי שנתיים בכלא מכסיקני, חיי ניצלו  בזכות זה שהכנתי סכין מטאקוס מיובש. תודה לכם"

ז. חג'ז' מהעיתון א' (השם המלא שמור במערכת למניעת פרסומת סמויה): "קחו לכם רגע קטן לתכנן את הבלתי צפוי. ספר חובה ומתנה נפלאה לכל חובבי התרמילאות וההרפתקאות הבלתי צפויות"

 

'מדריך למאותגרים ויזואלית ' אם את\ה כל כך מכוער שאפילו אמא שלך נמנעת מנשיקה על הלחי כשאתה בא לביקור, אם תינוקות בוכים מייד למראה פניך, ומזכירות של מנתחים פלסטיים כבר מזהות את מספר הטלפון שלך ונמנעות מלהרים את השפופרת , אם כבר ויתרת – זה הספר בשבילך!

ספר מעולה שמציע:

 * יצירתיות. " חשבת פעם שהדרך הטובה ביותר להתחיל עם חולות פסיראוזיס היא לחכות עם מגבת גדולה ליד המקלחות בדיוק כשהם יוצאות מרחצה בים המלח?"

 * עיצות שימושיות: "הידעת שאחרי שלוש וחצי בירות השיפוט הוויזואלי שלנו יורד בשליש?"

עכשיו לכבוד הבכורה מחיר שווה לכל נפש 150 למזמינים דרך ההוצאה, במקום 270 שקלים בחנויות הספרים המובחרות.

 

כיצד תצטיין במה שאתה עושה- סידרת המדריכים המקצועית שנכתבה על ידי מיטב אנשי המקצוע כוללת את הספרים הבאים:

'רחיצת גופות לאידיוטים' – אתה לא תשאיר אף נקודה מתה לאחר שתקרא ספר זה. כולל פרק מיוחד על ניקיון מעיים בשיטה המצוינת והחדישה ביותר.

'המדריך השלם לנייטרליות חברתית.  "חלק יטענו שאני צבוע. אותם אני רואה כחסרי ניסיון או כשרון חברתי. אני לא צבוע, אני פשוט לא מביע רגש אותנטי" אם לדעתכם ניתוב רגשות הוא דבר רע, זה לא הספר בשבילכם, אך אם יש לכם מטרות ואתם חושבים שכל אדם יכול לסייע בידכם להשיגם, עיברו מיד לפרק 1 ! ספר נפלא זה נכתב על ידי אנשי מקצוע ברמה הבין לאומית ! כולל פרק מאלף "כיצד לגרום לחיוך שלנו להיראות אותנטי אל מול אנשים שאנחנו סולדים רק מעצם הזכרת שמם אך צריכים מהם משהו" וגם פרק מיוחד מאת פלאטו שרון 'אדוני, גם אתה יכול עם טיפת אקצנט ואפטר שייב '

 

'אסטרולוגיה וקריאה בקלפים בחמש דקות'-  כיצד להפוך לאיצטגנן בחמש דקות. כולל הפרק הנפלא: לעולם הפוטנציאל של הלקוח  איננו ממומש ובתוכו יכולות נסתרות שעליו לפתח, בפגישה הבאה נוכל להתעמק.

* בעקבות ההצלחה ספר ההמשך 'כיצד לחזות את העתיד בכמה צעדים פשוטים' מסדרת המדריכים שעובדת כבר נמצא בבתי הדפוס המובחרים.

 

 

ספרי עזרה שימושית לבית ולחוץ:

 

'שיטת סלבה לחילוץ רוכסנים תקועים'- מהנדס האטום לשעבר ולדימיר סלבה פיתח שיטה מיוחדת שמבטיחה שלעולם לא ייתקע לנו יותר הרוכסן.

 

'העולם ל..'  מדריך הטיולים המיוחד לאנשים מיוחדים.

אל תיתן למוגבלויות הגופניות לעכב אותך. כל העולם בספר אחד! כולל הפרקים עטורי השבחים 'פריז לגידמים',  'הגדה השמאלית לקטועי יד ימין' ו'תאילנד לאימפוטנטים  חרמנים בגיל העמידה' (כולל טיפים לזיהוי  ליידי בוי) 

 

'המדריך לשליטה בעובד הזר שלך '

הלהיט שכבר נמכר בשש מהדורות 'מדריך שליטה בעובד הזר'- ישרת אותך בין אם אתה מנהל עבודה חסר מצפון או שאת עקרת בית בעשירון העליון. הוא ילמד אותך כיצד לעורר פחד בקרב העובד, כיצד לגרום לו להיענות לכל גחמה שלך וזאת בפחות משכר מינימום. כך לדוגמא עוזרות בית פיליפּניות המצוינות בד"כ, (נמצאות אף מעל לעובדות הגָאניות ביכולת הניקיון) נוטות, כשהן במחזור, להתלונן על מחושים אך ניתן להשתיקן ע"י ציטוטים מהברית החדשה.

כולל פרק הומוריסטי ומעשיר במיוחד  שנכתב בידי קבלן כוח אדם- "איך לגנוב מהרומני שלך"

 

 

בעקבות היעילות שהוכיחו המדריכים לשיפור עצמי. מובאת סדרת המשך, לאנשים ששיפרו את חייהם ורוצים עוד:

 

המדריך לשיפור עצמי  עד למושלמות בתוך שישה ימים.
 

המדריך לחיים הטובים והמושלמים לאנשים מושלמים
 

המדריך המלמד אנשים מושלמים כיצד לא לגרום לקנאה בקרב עמיתיהם
 

המדריך המלמד כיצד להיפרד בצורה יפה מבני זוג לאחר שהפכת מושלם מדי עבורם
 

המדריך המלמד כיצד לא לגרום לילדיך תסביך נחיתות לאחר שהפכת מודל חיקוי עבורם
 

המדריך לאנשים מושלמים ודיכאוניים
 

המדריך המושלם להתאבדות לאנשים מושלמים

 

ספרי רוחניות

'שער לשיער'- קריאה בשיער בהתאם לתורת הקבלה . כולל התאמת שמפו על פי תורת יוסף קארו.

 

'מציאת האני לאידיוטים ' מדריך לחיפוש ומציאת האני לאנשים שאין להם הרבה זמן וחשק  לחפש  אבל רוצים להיות בעניינים. וגם לאנשים שבכלל אין להם מושג מה זה אני אבל הם שמעו שכולם מחפשים אותו . כולל פרק מיוחד המלמד איך ללכת לאיבוד בשוק ברמלה במקום לנסוע להודו.

 

הדרכה לטכנולוגיות עלית

'לונליטק' - המדריך שילמד אותך להסתדר בעולם מנוכר באמצעות מחשב ושאר אביזרים טכנולוגיים שיהוו  תחליף קל ונוח למציאות. כולל פרק מיוחד על אוננות וירטואלית.

 

 

ספרי בישול

'ביסטרו גסטרו'- ארוחות בוקר מהירות הכנה המחזיקות טוב בקיבה בכל מיני מצבים קשים, המתכונים הוצעו על ידי אחיות מכל העולם העובדות במחלקות גסטרואונטולוגיות.
 

'קינוחי גן עדן'- מנות אחרונות המוצעות על ידי אימהות לשהידים. כולל פרק נדיר מהברית החדשה: הסעודה האחרונה של ישו-  כל המתכונים.  מבקר העיר- "פיצוץ של אוכל"
 

'השאור שבמוץ' –ממטבחם של חסרי הבית. מתוך מדריך המסעדות של יוסי ומוטי: "אתם תאהבו את מרק הכרוב הרקוב"
 

'אני אוהב אותך בורקס'- מתכוני הבורקס שנאכלו בסרטי בורקס. כולל פרק לאמיצים' הקא- אכלת אותה' שנכתב בידי יהודה ברקן
 

'מתכוני עין' – ספר מתכונים בינלאומי המכיל את המנות המועדפות על מיטב האופטיקאים המורשים שבהולנד, כולל טיפים למניעת התעוורות משמן רותח .
 

'רחץ ובשל'- ספר מתכונים שניתן לבשלם ובמקביל לרחוץ את המכונית. למען הגבר החדש.

'הרעבה בטעם טוב'- ספר בישול לאנורקסיות .
ציטוט נבחר: "החלק הכי חשוב במרק זה המים". כולל גם את הפרק-איך למרוח שכבת מרגרינה דקה משלושים מיקרון

 

 

ספרי עיון

'לימינך וגם מאחוריך וצדדיך' מחקר מעמיק בהרגלי המין ובתנוחות המועדפות על חברי ההנהגה הפוליטית של המפד"ל בין השנים 67-73 . כולל הפרק- "סודו של הבורג"
 

'לחיי החרטא' ספרה  האישי והמרתק של הזמרת מרגלית צנעני הלא היא מרגול.  כולל מילון בו מציגה מרגול את מחקריה הבלשנים בשפה ממצה ותמציתית, אך אם זאת מהממת . במהדורה המהודרת שיצאה במספר עותקים מוגבל, ניתן למצוא גם פרק מאויר המציג את מיטב תנועות היד המזרחיות.

 

'מראה אחורית' תמונת מבט מהפכנית ושנויה במחלוקת של מאחורי הקלעים בעולם הזגגות הישראלי.

 

ניתן גם לרכוש או להזמין בהזמנה מיוחדת ספרים עבים במיוחד בעלי שמות ארוכים ועטופים בכריכה בצבעים דוהים אפורים , תופסים הרבה מקום במדף ועושים רושם . ולמיעוטי היכולת, ניתן לרכוש עטיפות של ספרים נחשבים במכיר שווה לכל נפש- זה זול וזה עושה הרבה רושם!

הגיבו בפורום שלנו

שילחו מייל לכתב/ת: katavim@p-files.org